Hvem er vi?

Vi i Kongsberg Boligbyggelag jobber iherdig med å gi dere de beste medlemsfordelene, de beste boligprosjektene og den beste boligforvaltningen. Ønsker du å melde deg inn eller, allerede er medlem i KBBL, får du alltid profesjonell veiledning i praktiske spørsmål. Sitter du som styreleder i et borettslag eller sameie, så er vi her for å gi deg gode råd og forvaltningstjenester.

Vi er her for deg!

Våre ansatte

Morten Fretheim

Daglig leder

Telefon: 918 98 518
E-post: morten@kbbl.bu.no

Kristine Helgerud

Økonomileder

Telefon: 988 23 047
E-post: kristine@kbbl.bu.no

Torunn Aasheim

Økonomi / Forvaltning

Telefon: 975 54 906
E-post: torunn@kbbl.bu.no

Tom Erik Medalen

Økonomi / Forvaltning

Telefon: 979 82 887
E-post: tomerik@kbbl.bu.no

Christiane Gripp

Økonomi / Forvaltning

Telefon: 412 26 303
E-post: christiane@kbbl.bu.no

Inger Anne Sauro

Økonomi/forvaltning

Telefon: 990 06 344
E-post: ingeranne@kbbl.bu.no

Gry Karin Mulvik

Salg- og servicemedarbeider

Telefon: 997 13 800
E-post: gry@kbbl.bu.no

Tommy Bæver Holthe

Teknisk rådgiver

Telefon: 976 49 557
E-post: tommy@kbbl.bu.no

Roar Ormåsen

Teknisk rådgiver

Telefon: 911 43 406
E-post: roar@kbbl.bu.no

Tom Trulsen

Teknisk rådgiver

Telefon: 975 25 194
E-post: tom.trulsen@kbbl.bu.no

Kim Richard Bjørndalen

Teknisk leder

Telefon: 932 69 047
E-post: krb@kbbl.bu.no

Bli medlem

Et medlemskap hos oss er bare noen tastetrykk unna. Skriv inn ditt telefonnummer, betal med kort eller vipps og så er det gjort!

Som medlem bygger du ansiennitet og kan benytte forkjøpsrett ved boligkjøp. Vi har også mange samarbeidspartnere blant bedrifter på Kongsberg og nasjonalt, hvor du får gode rabatter og bonuser.